لینک خرید


اطلاع رسانی نظرات مهمان
این یک رویکرد پیچیده ارسال مهمان است. بنابراین، اگر قبلاً یک مقاله مهمان ننوشته اید، فعلاً از این استراتژی اجتناب کنید. با در نظر گرفتن این موضوع، در اینجا نحوه عملکرد آن آمده است:

ممکن است متوجه شده باشید که سایر وبلاگ نویسان نظرات خود را در مورد قطعات مهمان شما ارسال می کنند. و اینها فقط افراد تصادفی نبودند. اینها وبلاگ نویسانی در تخصص من بودند. کسی که روی یکی از میهمانان شما نکته ای می گذارد از کار شما لذت برده است. تا زمانی که یک پست فوق‌العاده برای آن‌ها ارسال کنید، معمولاً پاسخ «بله» را می‌دهند.

از طریق مصاحبه
فرصت های مصاحبه به مشتریان شما اعتبار برند، اعتبار حرفه ای و حتی قدرت دامنه را در این دوره طلایی رهبری فکری بهبود می بخشد. مصاحبه در پادکست‌ها، سایت‌های خبری، وبلاگ‌ها و سایر رسانه‌ها یکی دیگر از تکنیک‌های ساده برای ایجاد بک‌لینک طبیعی است.- علی‌رغم این، یکی از کم‌استفاده‌ترین و نادیده گرفته‌ترین تاکتیک‌های ایجاد لینک طبیعی است.

به طور معمول، مصاحبه کننده مشخصات مختصری از مصاحبه شونده را با یک بک لینک در وب سایت خود اضافه می کند. این فوق العاده است، اما هنوز چیزهای زیادی روی میز باقی مانده است! و گاهی اوقات، شما باید کمی بیشتر تلاش کنید تا امکانات مصاحبه آنلاین مشتری خود را به طور کامل درک کنید.

به طور خلاصه، این نه تکنیک (مصاحبه های گذشته، حال و آینده) به شرح زیر است:

به دنبال مصاحبه های غیر مرتبط
تماس با مدیران سایت
استفاده از فرصت های اتصال اضافی
ارائه ارزش افزوده
کمک به مصاحبه کننده در ایجاد مصاحبه ها و موقعیت های بیشتر
ایده هایی برای زمین ها
ایجاد دارایی های قابل پیوند
ایجاد وزوز از قبل
از مشتری خود بخواهید در طول مصاحبه با تشویق بینندگان/خوانندگان/شنوندگان برای به اشتراک گذاشتن مصاحبه با شخصی که ممکن است از آن بهره مند شود، به مصاحبه کننده کمک کند—هر چه افراد بیشتری مصاحبه را به اشتراک بگذارند و با آن تعامل داشته باشند، احتمال دریافت بک لینک بیشتر می شود.

در طول مصاحبه، به مشتری خود توصیه کنید که می تواند اطلاعات بیشتری در مورد موضوع در یک پست وبلاگ بعدی یا حتی مصاحبه دیگری ارائه دهد. این به مشتری شما این امکان را می دهد که پیوندهای بیشتری به دست آورد و بر پیوند عمیق تمرکز کند.

هنگامی که مشتری شما مصاحبه خود را به پایان رساند، از آنها بخواهید از مصاحبه کنندگان خود بپرسند که آیا نویسنده، گزارشگر، وبلاگ یا مدیر وب دیگری را می شناسند که می تواند در گفتگو با آنها جالب باشد. اگر اینطور است، از مشتری خود بخواهید با احترام درخواست معرفی کند. این می تواند منجر به مصاحبه های بیشتر و احتمال پست مهمان، افزایش ترافیک و تنوع لینک شود.

با یک کارشناس صنعت مصاحبه کنید
رویکردهای جدید و نوآورانه برای توسعه روابط همیشه با آغوش باز در عرصه ایجاد پیوند مورد استقبال قرار می گیرد. در زمانی که پست‌های مهمان در مقیاس بزرگ و کمپین‌های جاسازی قیمت فروش بک لینک اینفوگرافیک کاملاً رایج شده‌اند، ممکن است از روشی که به طور قابل توجهی استفاده نشده است برای به دست آوردن اتصالات با کیفیت بالا و ارائه شده توسط سرمقاله به سایت خود استفاده کنید.

شما نه تنها می توانید با ارسال مصاحبه های تخصصی در سایت خود از دنباله روی کارشناسان مشهور منطقه خود استفاده کنید، بلکه می توانید با پرسش ها و پاسخ های ارزشمند و اصلی کاربران را خوشحال کنید. این محتوا احتمال زیادی برای تبدیل شدن به بک لینک و اشتراک گذاری اجتماعی دارد.

هنگام مصاحبه با یک فرد شناخته شده، باید تعادل را رعایت کنید. قبل از ارسال یک برگه سوالات (مانند امتحانات!) از طریق ایمیل از قبل یا پرسیدن سؤالات تصادفی بی ربط با موضوع بحث فعلی در یک مصاحبه ویدیویی، می توانید به سادگی چند چیز را از قبل از آن فرد بپرسید:

به طور متوسط ​​چقدر زمان را به مصاحبه اختصاص خواهند داد. در مورد مصاحبه‌های متنی، این اغلب عنصر محدودکننده از نظر اینکه شخص مصاحبه‌کننده تا چه حد می‌تواند چیزها را پیش ببرد، است.

آنها چه نوع سؤالاتی را ترجیح می دهند؟ خواه سبک خاصی از سؤال را در ذهن دارید یا چند نوع سؤال را در ذهن دارید که فکر می کنید برای خوانندگان تازه یا جذاب خواهد بود، از قبل از آنها بپرسید که آیا برای پاسخ دادن به این نوع سؤالات راحت هستند یا خیر.

به طور کلی، مصاحبه های متخصص ممکن است یک استراتژی عالی برای به دست آوردن اتصالات ارگانیک با کیفیت بالا باشد. فرض کنید فکر می کنید به اندازه کافی خلاق هستید تا از این موضوع استفاده کنید. در این صورت، نه تنها بینندگان خود را راضی می‌کنید، بلکه لینک‌هایی را نیز جذب می‌کنید که یک کمپین بازاریابی اینفوگرافیک یا تلاش‌های شکسته برای ایجاد پیوند نتواند برای شما به ارمغان بیاورد.

تکنیک HARO


تکنیک هارو

Help A Reporter Out (HARO) سرویسی است که خبرنگاران را با طیف وسیعی از منابع مرتبط می کند و به شما امکان می دهد پوشش رسانه ای مفیدی برای شرکت خود داشته باشید. HARO با ارائه فرصت های زیادی به شما به جای شکار آنها، تلاش های خود را به طور قابل توجهی آسان تر می کند.

HARO هر روز سه بار سؤالات روزنامه نگاری زیادی را ارسال می کند. این پرسش‌ها در دسته‌های بسیاری سازمان‌دهی می‌شوند که صنایع مختلف را پوشش می‌دهند. بنابراین، مهم نیست که در چه شغلی هستید، HARO می تواند به شما در به دست آوردن بک لینک های مناسب برای تبلیغات مثبت کمک کند!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *