شیشه رنگی چیست؟ ? یادداشت های روزانه

شیشه استون گلاس شیشه ضد گلوله چیست درب ضد سرقت قیمت پنجره دوجداره upvc شیشه برفی

برای اجرای دیوارپوش های شیشه ای مدرن می توان از شیشه های سکوریت رنگی استفاده کرد به طور مثال در ساختمانی با فضای داخلی مشکی باید از شیشه مشکی لاکوبل ۱۰ میل سکوریت شده استفاده کرد .

در برخی مواقع به ایجاد یک حریم خصوصی در قسمت نمای ساختمان نیاز است . می‌توان با استفاده از شیشه لمینت مات  یا رنگی دید از بیرون را مانع شد . همچنین این شیشه های لمینت در ارتفاع‌های بلند به دلیل ویژگی خاصشان استفاده می‌شوند .

این نوع شیشه ها شامل دو یا چند لایه شیشه اند که به وسیله ورقه هایی از نایلون شفاف تحت حرارات و فشار به هم متصل می شوند . همچنین بعضی از انواع شیشه های طلق دار به عنوان عایق صوتی ، جاذب حرارت ، کاهنده شفافیت و شیشه ایمنی به کار برده می شوند .

حتما بخوانید:  برج آتش نشانی تبریز : اولین ایستگاه آتش نشانی ایران

خاصیت انکساری، انعکاسی و انتقالی شیشه آن را برای تولید عدسی‌های نوری، منشورها و مواد الکترونیک نوری مناسب کرده‌است. الیاف شیشه اکسترود شده به عنوان الیاف یا فیبرهای نوری در شبکه‌های ارتباطی، مواد عایق حرارتی هنگام مخلوط شدن به عنوان پشم شیشه به منظور گیر انداختن هوا، یا در پلاستیک تقویت شده با الیاف شیشه (فایبرگلاس) کاربرد دارند.

ابعاد شیشه رنگی از مهم‌ترین عوامل مؤثر بر قیمت شیشه‌رنگی ابعاد و اندازه شیشه است . رابطه قیمت با ابعاد شیشه‌رنگی رابطه‌ای مستقیم دارد، به‌گونه‌ای که با افزایش ابعاد شیشه‌رنگی ، قیمت آن نیز افزایش خواهد داشت.

از طرف دیگر امکان شستشوی مستقیم شیشه رنگی نیز وجود دارد و از همین رو در این شیشه‌های کابین دوش حمام در کنار زیباتر کردن فضای شما تمیزی و امنیت بیشتری را برای شما فراهم خواهند کرد.

بازاریابی محتوا و پشتیبانی سایت : سرو آنلاین

شما می توانید جهت سفارش شیشه سکوریت رنگی در ابعاد مختلف به صنایع شیشه و آینه کولیوند از طریق تماس با شماره های ۰۲۱۸۸۶۲۱۹۱۲ – ۰۹۱۲۸۲۳۵۲۴۲ – ۰۹۲۱۴۱۹۵۱۷۸ اقدام نمایید و یا از طریق مراجعه به آدرس دفتر صنایع شیشه و آینه کولیوند شیشه سکوریت رنگی مورد نظر خود را اینجا به کارشناسان ما سفارش دهید .

غلطکی که عرض سینی را طی می‌نماید به این لبه‌ها متکی است با یک یا چند بار رفت و برگشت از عرض سینی به دو لبه آن ضخامت شیشه در تمام نقاط جام یکسان می‌شود. ناهمواری‌های جزئی را با سمباده و صیقل دادن اصلاح می‌کنند.[۴۱] شیشه‌های شبکهٔ داده‌ها[ویرایش]

شیشه رنگی در معماری – ارسی محدود کردن دید : قطعات کوچک و متعدد شیشه های رنگی باعث محدود کردن دید از بیرون به درون خانه و ایجاد محرمیت می شود.

همراه مواد اولیه این شیشه ها در مقابل حرارت ، مقاومت زیادی دارند ، مقدار زیادی اکـسـید بوریک به کار می رود و سـیلـیس آن ها از انواع شیـشـه های معمولی بیشتر است .

ﺑﻪ ﻋﻠﺖ ﺗﺮدی ﺷﯿﺸﻪ مشجر اﻣﮑﺎن ﺷﮑﺴﺖ اﯾﻦ ﺷﯿﺸﻪ در ﻓﺮآﯾﻨﺪ ﺳﮑﻮرﯾﺖ یا مقاوم‌سازی در ﮐﻮره وجود دارد . و ازنظر ﻃﺮاﺣﯽ و ﻧﻮع ﺑﺎﻓﺖ ایجادشده روی ﺷﯿﺸﻪ ﺟﻮاﺑﮕﻮی ﻫﻤﻪ سلیقه‌ها ﻧیست . شیشه مشجر موجب می‌شود نور وارد محیط بشود ولی درعین‌حال ، داخل محیط دیده نشود . این نوع شیشه در طرح‌ها و رنگ‌های گوناگون تولیدشده‌اند.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *